• Pazartesi – Cuma: 09:00 – 17:00
 • +90 0212 876 20 34
 • Hakkımızda

  plastik fabrika içi görüntü

  2004 yılından beri Hazır döner sektöründe,Üretim,Kalite,AR&GE,Satış ve Satınalma görevlerinin ardından hazır döner sektöründe danışmanlık yapıyoruz.Şu ana kadar 8 farklı ülkede 11 farklı tesiste ve projede hazır döner danışmanı olarak görev aldık.Çözüm ortaklarımızla birlikte hem problemlerinizi çözüyoruz hem de isteğinize göre anahtar teslim hazır döner fabrikası, döner restaurantı kurabiliyoruz.Ülkemizin milli yemeği olan Dönerin tüm dünyada beğenilerek tüketilmesi döneri geleneksel lezzet ve yapılara bağlı kalarak endüstriyel üretime yöneltti.

  Hazır Döner sektörü için bazı ürünleri Kendimiz üretmekteyiz örneğin Tek kullanımlık döner aynası,döner altlığı,döner iç poşeti,yeni nesil döner şoklama arabaları bizim üretimlerimizdir.

  Sizde dönerleriniz de sorunlar yaşıyorsanız veya dönerinizi,üretiminizi geliştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

  Vizyonumuz

  Karnaval Döner’in  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik yapılarla müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

  Misyonumuz

  Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.